صفحه اصلی

محصولات

وصیت‌نامه معنوی

وصیت‌نامه معنوی

سفری به اعماق زندگی برای پاسخ به سئوالاتی که تمام عمر از آن‌ها فرا کرده‌ایم!

20,710 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

وصیت‌نامه معنوی

 

در این فایل همراه با استاد سیدمحمد عرشیانفر سفری می‌کنیم به اعماق زندگی و با سئوالات طلایی مواجه می‌شویم که احتمالا تمام عمر از آن فرار کرده‌ایم… پاسخ شما به این سئوالات منجر به نوشتن وصیت‌نامه معرفتی و قلبی در پیشگاه وجدان خویش و در محضر خالق بی‌همتا خواهد شد.

 

چه کسی گفته است که عمر طلاست؟!

آیا با تمام ثروت‌های دنیا می‌توانی عمر رفته‌ات را بازگردانی؟!

من چه اثری از خود بر جای گذاشته‌ام؟

من برای ابدیت خود چه کاشته‌ام؟

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

 

این محصول شامل یک فایل صوتی به مدت ۷۷ دقیقه است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

 

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید