سرشت

سرشت

چگونه می‌توانیم با «عالم هستی» یکی شویم؟ تکنیک پاکسازی درون؟ و ریشه‌یابی مشکلاتی که با دیگران داریم…

20,710 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

  • اشتراک گذاری:

درس‌گفتار «سرشت»

 

این محصول شامل ۲ درس‌گفتار (سرشت ۱ و ۲) از استاد سیدمحمد عرشیانفر است که بصورت دو فایل صوتی، یکی به مدت ۷۸ دقیقه و دیگری به مدت ۷۷ دقیقه تقدیم شما می‌شود.

 

در فایل نخست (سرشت ۱)، می‌آموزیم که چگونه سرشت الهی، ما را به سوی یگانگی و یکی شدن با عالم هستی راهنمایی می‌کند و در چه زمانی می‌توانیم اتصال با روح الهی خود را تجربه کنیم؟

 

در فایل دوم (سرشت ۲)، می‌آموزیم که چگونه درونمان را از ناپاکی‌ها پاک کنیم… ریشه مشکلات خود با دیگران را پیدا می‌کنیم و یاد می‌گیریم که در مقابل رفتار دیگران، چگونه باید پاسخ داد.

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

 

این محصول شامل ۲ فایل صوتی به مدت ۷۸ و ۷۷ دقیقه است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

 

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید