صفحه اصلی
محصولات
پیش از این‌ها فکر می‌کردم خدا…

پیش از این‌ها فکر می‌کردم خدا…

دِکلمه‌ای زیبا برای لحظات ناب ارتباط عمیق و عاشقانه با خداوند

  • اشتراک گذاری:
دکلمهٔ زیبای «پیش از این‌ها فکر می‌کردم خدا…»

 

دیدگاهی که یک انسان در مورد خداوند دارد روی تمام ابعاد و عرصه‌­های زندگی او حتی بر موفقیت‌های مالی، شغلی و کیفیت ارتباطش با سایر انسان‌ها موثر است.

 

شنیدن این فایل صوتی که به عنوان هدیه به شما تقدیم شده است، لحظاتی ناب برای ارتباطی عمیق و عاشقانه با خداوند فراهم می­‌کند…

 

ضرب ‌آهنگ موسیقی و طنین صدای راوی آن «سیدمحمد عرشیانفر»، تصورِ ترس از خدا را با شیرینیِ دوستی او جایگزین می‌کند، تا آنجا که در پایان فایل شنونده با تمام وجود حس می‌کند که «می­‌توان با این خدا پرواز کرد…»

 

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل یک فایل صوتی به مدت ۱۲ دقیقه است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های فرکانسیک و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- شما می‌توانید لینک این صفحه را برای افراد دیگری که فکر می‌کنید مشتقاق شنیدن این دکلمه زیبا هستند ارسال کنید و استفاده از این فایل را به عزیزانتان هدیه کنید.

 

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید