«مراقبه» از نگاه سیدمحمد عرشیانفر

 

«مراقبه» چیست؟ تفاوت «مراقبه» و «مدیتیشن» چیست؟ چطور باید مراقبه کنم؟

49,050 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

 

«مراقبه» از نگاه «سیدمحمد عرشیانفر»

مراقبه چیست؟
تفاوت مراقبه و مدیتیشن چیست؟
چگونه می‌توانم به شکل صحیح مراقبه کنم؟

استاد سیدمحمد عرشیانفر در این فایل ضمن پاسخ به سئوالات فوق و ارایه تعریفی ساده و روشن از «مراقبه»، به شما نحوهٔ صحیح انجام مراقبه را آموزش می‌دهد.

مراقبه‌های عرشیان، تنها‌ یک تکنیک نیستند، بلکه روشی برای زیستن به شیوه‌ای متفاوتند

توجه: لطفا هنگام گوش دادن به فایل‌های صوتیِ مراقبه‌ها، از هدفون‏‌های باکیفیت استفاده کنید و نحوه قرار دادن گوشی‏‌های هدفون روی گوش را رعایت کنید. (گوشی راست که با حرف R مشخص شده روی گوش راست و گوشی چپ که با حرف L مشخص شده روی گوش چپ قرار داشته باشد)

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل یک فایل صوتی به مدت ۲۷ دقیقه است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

محصولات مرتبط

استاد سید محمد عرشیانفر

از عشق تا عشق

استاد سید محمد عرشیانفر

درس عشق

استاد سید محمد عرشیانفر

فایل فرکانسیک اشتغال و تحول کاری

استاد سید محمد عرشیانفر

مراقبهٔ «گوهر وجود»

استاد سید محمد عرشیانفر

فایل فرکانسیک بخشش

استاد سید محمد عرشیانفر

مراقبهٔ «خدا کیست؟»
از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید