صفحه اصلی
محصولات
شروع یک کسب و کار تازه (موانع و راهکارها)

شروع یک کسب و کار تازه (موانع و راهکارها)

شناخت ۶ مانع شروع کسب و کار و ارایه ۲۱ راهکار برای «شروع یک کسب و کار تازه» از نگاه استاد سیدمحمد عرشیانفر

20,710 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

شروع یک کسب و کار تازه (موانع و راهکارها)

 

چگونه مغز ما برای کارها انرژی آزاد می‌کند؟

موانع و راهکارهای شروع یک کسب و کار چیست؟!

چرا کارهایمان را شروع نمی‌کنیم و یا نیمه‌کاره رها می‌کنیم؟!

 

در این محصول که شامل ۳ فایل آموزشی است، با شناخت ۶ مانع شروع کسب و کار و با استفاده از ۲۱ راهکار موثری که ارائه شده، به این آمادگی دست پیدا می‌کنید تا ملزومات شروع یک کسب و کار تازه را از نگاه استاد سیدمحمد عرشیانفر بیاموزید.

 

این محصول زمانی بیشترین تاثیر را برای شما دارد که آن را صرفا به صورت آموزش تئوری نبینید، بلکه با پیگیری و انجام تمرینات آن، توانمندی‌های خود را افزایش دهید.

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

 

این محصول شامل ۳ فایل صوتی به مدت ۲۵، ۱۹ و ۲۰ دقیقه است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید فایل‌های آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

 

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید