مراقبهٔ «تو چی می‌خوای؟»

مراقبهٔ «تو چی می‌خوای؟»

هیچ چیز تصادفی نیست… کوچکترین اتفاقات، بزرگترین معانی را دارند!

9,810 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

مراقبهٔ «تو چی می‌خوای؟»

 

انسانی که در مسیر کمال گام برمی‌­دارد هر لحظه از خود می­‌پرسد: چرا اینجا هستم؟

انسانِ هوشیار، هر لحظه چیستی و چرائی انجام هر کاری را از خود می­‌پرسد: برای چه منظوری انجام دادم؟

 

هیچ چیز تصادفی نیست…
کوچکترین اتفاقات، بزرگترین معانی را دارند!

 

این مراقبه فرصتی عالی برای کسانی است که می­‌خواهند در مورد چرایی انجام کارها و فعالیت‌های خویش اندیشه کنند. کسانی که می‌­خواهند عمیق‌تر در مورد زندگی خویش و مسیری که در آن به پیش می‌­روند، فکر­کنند، تا بتوانند هوس‌ها را از هدف­‌های اصیل و حقیقی تشخیص دهند.

مراقبه‌های عرشیان، تنها‌ یک تکنیک نیستند، بلکه روشی برای زیستن به شیوه‌ای متفاوتند

 

توجه: لطفا هنگام گوش دادن به فایل‌های صوتیِ مراقبه‌ها، از هدفون‏‌های باکیفیت استفاده کنید و نحوه قرار دادن گوشی‏‌های هدفون روی گوش را رعایت کنید. (گوشی راست که با حرف R مشخص شده روی گوش راست و گوشی چپ که با حرف L مشخص شده روی گوش چپ قرار داشته باشد)

 

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل یک فایل صوتی است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

 

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید