Let’s Talk

از کجا باید شروع کنم؟

how-can-i-start

اکثر کاربران ویژه سایت به دلیل تنوع بسیار زیاد محتوای ویژه سایت، که شامل آموزش های صوتی دوبله و سمینار های ترجمه شده تصویری است سردرگم می شوند که باید از کجا شروع کنند؟
در این بخش قصد داریم تا محتواهای سایت را برای ۲ دسته تقسیم کرده ایم افراد تازه وارد ، افراد آشنا با قوانین کائنات و قوانین جذب.

در حال حاضر بیش از ۶۰۰ ساعت سمینار تصویری، کتاب صوتی و دوره های آموزشی از برترین اساتید جهان در سایت قرار دارد و هر هفته تعداد آنها بیشتر خواهد شد.

در طبقه بندی و تقسیم بندی ایجاد شده فقط سمینار ها و یا دوره های دوبله فارسی قرار داده شده است. زیرا بسیاری از افراد توانایی و یا وقت استفاده از سمینار ها و یا دوره های زیرنویس را ندارند. همچنین تقسیم بندی انجام شده در این بخش توسط خود اساتید صورت گرفته است: کوین ترودو درباره سمینار آرزوی تو دستور توست میگوید: این سمینار بخش های مقدماتی و مسائل پایه ای را آموزش میدهد؛ به همین علت سمینار آرزوی تو دستور توست اولین مرحله از تقسیم بندی قرار داده شده است. دیگر سمینارهای این بخش هم به همین منوال انتخاب و تقسیم بندی شده اند. 

در بیش از ۹۰۰ ساعت سمینار، دوره و کتاب صوتی از برترین اساتید روانشناسی موفقیت که به زبان فارسی ترجمه شده است موجود می باشد. اساتیدی مانند: کوین ترودو، استر هیکس، ناپلئون هیل، آنتونی رابینز و…
با تهیه یک اشتراک میتوانید تمامی این محتویات را به صورت کامل دانلود و ذخیره نمایید هر هفته نیز یک محتوای جدید منتشر میشه که مشترکین ویژه میتوانند محتویات ویژه جدید رو نیز به صورت کامل دانلود کنند. جهت خرید و اطلاعات بیشتر درباره اشتراک ویژه روی دکمه زیر کلیک کنید:

کاربرانی که اشتراک ویژه دارند با پشت سر گزاشتن طبقه بندی های بالا علاوه بر اینکه با قوانین کائنات و روانشناسی موفقیت بیشتر آشنا میشوند و میتوانند شروع به جذب خواسته ها و رویاهایشان کنند، به این علم خواهند رسید که کدام سمینار و یا دوره زیرنویس برای آنها مناسب تر است همینطور آشنایی بیشتری با اساتید پیدا خواهند کرد از این رو میتوانند به این درک برسند که کدام یک از اساتید میتوانند آنها را به نسخه بهتری از خودشان تبدیل کنند.

  • افرادی که با قوانین جهان هستی آشنایی ندارند وسوسه نشوید و حتما طبق لیست بالا شروع کنید
  • تعیین سطح بر عهده خود شماست ولی اگر نمی دانید در کدام سطح هستید به شما پیشنهاد می شود از سطح مبتدی شروع کنید.
  • پس از اینکه سطحتان را تعیین کردید از اولین دوره شروع به گوش دادن کنید حتی اگر آن دوره را قبلا گوش داده اید دوباره گوش دهید زیرا به یادگیری شما ضرری نمی رساند و باعث می شود شما نکات جدید تری بیاموزید.
  • تا زمانی که یک دوره را به طور کامل گوش نداده اید و یا به طور کامل یاد نگرفته اید دوره بعدی را شروع نکنید!
  • این سطح بندی توسط خود اساتید انجام شده است اگر مفاهیمی را در دوره ای متوجه نمی شوید به دوره قبلی برگردید و دوره قبلی را چندین بار گوش دهید.
  • به دلیل اینکه ما در سایت هر هفته یک محتوای جدید منتشر میکنیم این لیست ها دائما در حال بروز رسانی هستند ولی شما به روند خود ادامه دهید.
  • پس از اینکه تمامی این سطوح را به طور کامل و دقیق و به ترتیب گوش دادید میتوانید خودتان دوره های موجود در سایت را طبقه بندی کنید و تماشا کنید و قادر خواهید بود به تمامی سوالات خود پاسخ دهید.
از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید