صفحه اصلی

محصولات

اولین گام

فایل فرکانسیک جذب اتفاقات مثبت

تبدیل شدن به آهنربای «جذب اتفاقات مثبت» با میانبری به نام فایل‌های صوتی فرکانسیک!

2,550,600 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

فایل فرکانسیک «جذب اتفاقات مثبت»

 

تک تک ثانیه‌ها و تمامی اتفاقات زندگی ما تحت تاثیر جریان‌ها و ماتریس‌های انرژی فوق‌هوشمندی قرار دارد که خود ما دانسته یا ندانسته آن‌ها را بوجود می‌آوریم!

 

فقر یا ثروت، بیماری یا سلامتی، موفقیت یا شکست، روابط آزاردهنده یا دلنشین و بطورکلی تمامی فرایندهای زندگی ما از این قاعده مستثنی نیستند.

 

در همه کتاب‌های آسمانی به ویژه قرآن، بارها این حقیقت مهم به انسان‌ها گوشزد شده است که هر اتفاقی که در زندگی‌تان رخ می‌دهد، نتیجه افکار، گفتار و اعمالی است که از قبل ساخته و پرداخته‌اید و هم اکنون که نتیجهٔ آن‌ها را می‌‌بینید، تعجب می‌کنید که «این چه اتفاقی بود که برای من افتاد؟!»

شواهدی از این گفته‌ها در آیات: ۱۱۲ سوره نحل/ ۴۹ سوره انعام/ ۲۴ سوره واقعه/ ۱۴ سوره احقاف/ ۱۲۷ سوره انعام/ ۵۶ سوره واقعه/ ۱۱۲ سوره شعرا/ ۳۰ سوره شوری/ ۱۰۸ سوره انعام و ۵۰ و ۵۱ سوره انفال وجود دارند.

 

اما سئوال اینجاست که چگونه باید این انرژی‌ها را ساخت و آن‌ها را به اتفاق‌های عالی در زندگی تبدیل کرد؟

فایل فرکانسیک «جذب اتفاقات مثبت» برای ایجاد همین تحول در ضمیر ناخوآگاه شما طراحی و تولید شده است.

 

توضیحات مهم:

– این محصول بر اساس تکنولوژی کاملا ایمن و تایید شده‌ای بصورت ویژه طراحی و تولید شده است و حوزهٔ اثرگذاری آن، ضمیر ناخودآگاه شما است.

– این محصول شامل شش فایل صوتی (از شنبه تا پنجشنبه) است و شما در هر روزی که محصول را تهیه نمایید، فایل همان روز را گوش کرده و از همان روز شروع می‌کنید. (روزهای جمعه فایل ندارد)

– گوش دادن به فایل‌های صوتی این محصول، منجر به تغییر باورهای قدیمی و ایجاد باورهای قدرتمند کنندهٔ جدید برای جذب بهترین، زیباترین و دلنشین‌ترین اتفاقات مثبت در عمق ناخودآگاه شما می‌شود.

– این محصول با فایل‌های فرکانسیک و فایل‌های آلفا که در سایر دوره‌های آموزشی عرشیان (مانند دوره لایف‌پلاس، پولسازی و…) قرار دارد، هیچگونه تداخلی نداشته و می‌توانید همزمان به آن‌ها هم گوش کنید.

– سایر توضیحات، طی یک فایل راهنما پس از خرید محصول در پروفایل کاربری شما قرار گرفته و در دسترس شما خواهد بود.

 

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل ۶ فایل صوتی (از شنبه تا پنجشنبه) است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

شما بعد از خرید محصول و «ثبت‌نام» در سایت، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به هر «شش فایل فرکانسیک دوره و همچنین به فایل راهنما» دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنها را دانلود کرده و ذخیره کنید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

توجه:

به توصیه کارشناسان، بهتر است خانم‌های باردار و افرادی که سابقۀ بیماری‌های خاص مثل تشنج و… را دارند از گوش دادن به فایل‌های فرکانسیک خودداری کنند.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های فرکانسیک، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید