صفحه اصلی
محصولات
فایل فرکانسیک اشتغال و تحول کاری

فایل فرکانسیک اشتغال و تحول کاری

تغییر سیستم مدل ذهن برای «یافتن شغل مناسب» یا «پیشرفت شغلی» با میانبری به نام فایل‌ها صوتی فرکانسیک!

2,550,600 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

فایل فرکانسیک «اشتغال و تحول کاری»

 

اگر می‌خواهید کسب و کارتان را متحول کنید
اگر به دنبال یافتن شغلی هستید که بتوانید وارد دنیای کسب و کار شوید
فایل فرکانسیک «اشتغال و تحول کاری» همان چیزی است که به آن نیاز دارید…

 

اما این تحول چگونه تعریف می‌شود؟
چگونه می‌توانم شغل دلخواهم را جذب کنم؟

 

یکی از مهمترین جنبه‌هایی «یافتن شغل دلخواه» یا «ایجاد تحول در کسب و کارمان»، تغییر در سیستم مدلسازی ذهنی، تغییر باورهای قدیمی و ایجاد باورهای قدرتمند کننده و به زبان ساده، تحول در باورها و اندیشه‌های ماست.

 

مسیر تغییر و تحول، یک مسیر دائمی است. مدل ذهنی خود در مورد «کسب و کار فعلی‌تان» یا «یافتن شغل دلخواه‌تان» را تغییر دهید تا بتوانید به سادگی به اهداف خود دست پیدا کنید.

 

توضیحات مهم:

– این محصول بر اساس تکنولوژی کاملا ایمن و تایید شده‌ای بصورت ویژه طراحی و تولید شده است و حوزهٔ اثرگذاری آن، ضمیر ناخودآگاه شما است.

– این محصول شامل شش فایل صوتی (از شنبه تا پنجشنبه) است و شما در هر روزی که محصول را تهیه نمایید، فایل همان روز را گوش کرده و از همان روز شروع می‌کنید. (روزهای جمعه فایل ندارد)

– گوش دادن به فایل‌های صوتی این محصول، منجر به تغییر باورهای قدیمی و ایجاد باورهای قدرتمند کنندهٔ جدید در عمق ناخودآگاه شما برای «یافتن شغل مناسب» یا «تحول در کسب و کار فعلی‌تان» می‌شود.

– این محصول با فایل‌های فرکانسیک و فایل‌های آلفا که در سایر دوره‌های آموزشی عرشیان (مانند دوره لایف‌پلاس، پولسازی و…) قرار دارد، هیچگونه تداخلی نداشته و می‌توانید همزمان به آن‌ها هم گوش کنید.

– سایر توضیحات، طی یک فایل راهنما پس از خرید محصول در پروفایل کاربری شما قرار گرفته و در دسترس شما خواهد بود.

 

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل ۶ فایل صوتی (از شنبه تا پنجشنبه) است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

شما بعد از خرید محصول و «ثبت‌نام» در سایت، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به هر «شش فایل فرکانسیک دوره و همچنین به فایل راهنما» دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنها را دانلود کرده و ذخیره کنید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

توجه:

به توصیه کارشناسان، بهتر است خانم‌های باردار و افرادی که سابقۀ بیماری‌های خاص مثل تشنج و… را دارند از گوش دادن به فایل‌های فرکانسیک خودداری کنند.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های فرکانسیک، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

 

با تعدادی از دانشجویان موفق این دوره آشنا شوید

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید