صفحه اصلی
محصولات
فایل فرکانسیک بخشش

فایل فرکانسیک بخشش

رهایی از رنجش‌ها و خشم‌ها و ایجاد تعادل در کانال‌های انرژی با میانبری به نام فایل‌‌های صوتی فرکانسیک!

2,550,600 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

فایل فرکانسیک «بخشش»

 

هرگز نمی‌توان انسانی را پیدا کرد که در طول زندگی، بنا به دلایل مختلف نسبت به خود، پدر یا مادر، اعضاء خانواده و حتی برخی اتفاقات، مکان‌ها و… دچار رنجش، بغض و به نوعی خشم یا کینه نباشد.

 

اما اگر بدانیم که همین احساس رنجش، بغض و کینه، باعث نابودی تعادل تمام کانال‌های انرژی‌ ما و قطع ارتباطمان با خود درونی و منبع انرژی‌های پاک الهی‌مان می‌شود، آیا باز هم نسبت به این پدیده بی‌اعتنا خواهیم بود؟!

 

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید یکی از مهمترین دلایل نرسیدن ما به خواسته‌ها و آرزوهایمان، وجود همین رنجش‌ها و داشتن همین احساس خشم، کینه و انتقام است!

 

فایل‌های فرکانسیک «بخشش» به شما کمک می‌کند که خود را از زیر فشار خاطرات آزاردهنده و رنجش‌هایی که از کودکی تا الان گریبان شما را گرفته رها کنید تا بتوانید ابتدا خود و سپس دیگران را ببخشید…! یادمان باشد که بخشیدن دیگران، به معنی تایید کارهای نادرست آن‌ها نیست، بلکه قرار است ببخشیم تا خودمان رها شویم و برای رسیدن به اهداف و خواسته‌هایمان، تعادل کانال‌های انرژی پاک الهی و کائناتی خود را بازیابیم.

 

توضیحات مهم:

– این محصول بر اساس تکنولوژی کاملا ایمن و تایید شده‌ای بصورت ویژه طراحی و تولید شده است و حوزهٔ اثرگذاری آن، ضمیر ناخودآگاه شما است.

– این محصول شامل شش فایل صوتی (از شنبه تا پنجشنبه) است و شما در هر روزی که محصول را تهیه نمایید، فایل همان روز را گوش کرده و از همان روز شروع می‌کنید. (روزهای جمعه فایل ندارد)

– گوش دادن به فایل‌های صوتی این محصول، منجر به تغییر باورهای قدیمی و ایجاد باورهای قدرتمند کنندهٔ جدید برای کسب موهبتی به نام بخشش در عمق ناخودآگاه شما می‌شود.

– این محصول با فایل‌های فرکانسیک و فایل‌های آلفا که در سایر دوره‌های آموزشی عرشیان (مانند دوره لایف‌پلاس، پولسازی و…) قرار دارد، هیچگونه تداخلی نداشته و می‌توانید همزمان به آن‌ها هم گوش کنید.

– سایر توضیحات، طی یک فایل راهنما پس از خرید محصول در پروفایل کاربری شما قرار گرفته و در دسترس شما خواهد بود.

 

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل ۶ فایل صوتی (از شنبه تا پنجشنبه) است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

شما بعد از خرید محصول و «ثبت‌نام» در سایت، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به هر «شش فایل فرکانسیک دوره و همچنین به فایل راهنما» دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنها را دانلود کرده و ذخیره کنید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

توجه:

به توصیه کارشناسان، بهتر است خانم‌های باردار و افرادی که سابقۀ بیماری‌های خاص مثل تشنج و… را دارند از گوش دادن به فایل‌های فرکانسیک خودداری کنند.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های فرکانسیک، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید