فایل فرکانسیک آرامش

 

نمونهٔ قدرتمندی از فایل‌های فرکانسیک که توسط گروه بین‌المللی عرشیان به رایگان به شما هدیه شده است

  • اشتراک گذاری:
فایل فرکانسیک «آرامش»

 

این فایل فرکانسیک، با توجه به شرایط و نیاز امروز جامعه توسط استاد سیدمحمد عرشیانفر در گروه بین‌المللی عرشیان طراحی و تولید شده است و با بهره‌گیری از امواج خاصی، بر ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر گذاشته و باعث آرامش عمیق، رهایی از استرس و در نتیجه، پیشرفت شما در زمینه‌های فردی و اجتماعی می‌شود.

 

توضیحات مهم:

– این محصول شامل یک فایل صوتی رایگان است که بر اساس تکنولوژی کاملا ایمن و تایید شده‌ای بصورت ویژه طراحی و تولید شده است و حوزهٔ اثرگذاری آن، ضمیر ناخودآگاه شما است.

– این محصول با فایل‌های فرکانسیک و فایل‌های آلفا که در سایر دوره‌های آموزشی عرشیان (مانند دوره لایف‌پلاس، پولسازی و…) قرار دارد، هیچگونه تداخلی نداشته و می‌توانید همزمان به آن‌ها هم گوش کنید.

– لطفا از هدفون‏‌های باکیفیت استفاده کنید و نحوه قرار دادن گوشی‏‌های هدفون روی گوش را رعایت کنید. (گوشی راست که با حرف R مشخص شده روی گوش راست و گوشی چپ که با حرف L مشخص شده روی گوش چپ قرار داشته باشد)

– گوش دادن به این فایل را بسته به نیاز خود و نهادینه شدن «آرامش» در شما، می‌توانید تا ۶ الی ۱۲ ماه ادامه دهید.

 

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل یک فایل صوتی است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

توجه:

به توصیه کارشناسان، بهتر است خانم‌های باردار و افرادی که سابقۀ بیماری‌های خاص مثل تشنج و… را دارند از گوش دادن به فایل‌های فرکانسیک خودداری کنند.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های فرکانسیک و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- شما می‌توانید لینک این صفحه را برای افراد دیگری که فکر می‌کنید به فایل فرکانسیک آرامش نیاز دارند ارسال کنید و استفاده از این فایل را به عزیزانتان هدیه کنید.

 

با تعدادی از دانشجویان موفق این دوره آشنا شوید
از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید