استاد سید‌محمد عرشیانفر

استاد سید‌محمد عرشیانفر

دوره راز شادی

دوره راز شادی


انتخاب نحوه پرداخت

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

 

 

اگر قبلا ثبت‌نام کرده‌اید، لطفا از لینک زیر وارد شوید:

دورهٔ آموزشی «راز شادی»
آیا تا بحال از خود پرسیده‌اید:
– آیا من واقعا انسان شادی هستم؟
– شادی چیست و چطور می‌توانم شاد باشم؟

– چرا پس از رسیدن به خواسته‌هایم، همه چیز برایم عادی می‌شود؟!
– رابطه شادی و قانون جذب چیست؟
– شادی با پول و ثروت‌ چه ارتباطی دارد و کدامیک بر دیگری مقدم است؟
دوره آموزشی «راز شادی» در قالب ۷ فایل صوتی موضوع «شادی» را از دیدگاهی بسیار متفاوت و جذاب بررسی می‌کند تا به شما چگونه شاد زیستن و راه‌های یافتن شادی پایدار را بیاموزد.
در این دوره، ابتدا استاد «سیدمحمد عرشیانفر» با بیانی ساده و دلنشین و با استفاده از مثال‌هایی ملموس، ذهن مخاطب را با مفاهیم اساسی شادی و چگونگی ارتباط ذهن انسان با این مقوله آشنا می‌کند و در نهایت، تکنیک‌ها و تمریناتی را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید از آموزه‌های این دوره بصورت عملی و کاربردی در زندگی‌تان بهره برده و از آن لذت ببرید.
لطفا هر یک از فایل‌های آموزشی را چندین بار به دقت گوش کنید تا به عمق آموزه‌های آن پی ببرید
نحوه برگزاری دوره؟
دورهٔ راز شادی بصورت ۷ فایل صوتی طراحی شده است که بصورت اینترنتی (غیرحضوری) از طریق سایت ما (همین سایت) در اختیار شما قرار می‌گیرد.
دوره از کِی شروع می‌شود؟
شما از همان لحظه‌ای که در دوره ثبت‌نام می‌کنید با «ورود» به پروفایل کاربری خود می‌توانید دوره را شروع کنید.
نکتهدر نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.
اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.
بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.
درس‌ها و تمریناتم را چطور دریافت کنم؟
بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه دوره، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنها را گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.
مرامنامه:
۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.
۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.
۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.
از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید