صفحه اصلی

محصولات

اولین گام

اولین گام

اولین گام موفقیت چیست؟ اولین گام برای قرار گرفتن در بهترین جایگاه کدام است؟ اولین گام برای تغییر مدل‌ ذهنی و شناخت قدرت‌هایمان چیست؟

اشتراک گذاری:

[purchase_link id=”30551″ text=”خرید” style=”button” color=”blue”]

اولین گام

 

اولین گام هر انسانی برای موفقیت در کار و زندگی چیست؟

اولین گام برای اینکه بتوانید در بهترین جایگاه خود قرار بگیرید چیست؟

اولین گام برای تغییر مدل‌ ذهنی و شناخت قدرت‌هایمان چیست و چگونه انجام می‌شود؟

 

این‌ها بخشی از پرسش‌هایی است که استاد سیدمحمد عرشیانفر با پاسخ به آنها باعث می‌شود تا به نسخه‌ای قوی‌تر و با اعتماد به نفس‌تر از خودِ قبلی‌تان تبدیل شوید…

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

 

این محصول شامل یک فایل صوتی به مدت ۴۷ دقیقه است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید فایل آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

 

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید