صفحه اصلی

محصولات

«عرفه» یعنی شناخت

«عرفه» یعنی شناخت

درس‌گفتاری به بهانهٔ روز «عرفه» حاوی تکنیک‌ها و نکات بسیار جذاب و کاربردی

9,810 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

«عرفه» یعنی شناخت

 

درس‌گفتار «عرفه یعنی شناخت» حاوی تکنیک‌ها و نکات ارزشمندی از مهارت‌های زندگی و جذب ثروت که توسط استاد سیدمحمد عرشیانفر به پاسداشت روز «عرفه» تولید شده است. در این فایل می‌آموزیم:

 

تهیۀ جدول «خود ارزیابی»
تکنیک «شکرگزاری و عشق‌ورزی»
تکنیک «کارت دعوت»
تکنیک ۰ = ۱۷
شناخت علل بیماری‌های جسمی
درس‌هایی از روابط زناشویی و…

 

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل یک فایل صوتی است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

 

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

 

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

 

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

 

محصولات مرتبط

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید