صفحه اصلی

محصولات

دورهٔ «سی روز، سی عهد»

دورهٔ «سی روز، سی عهد»

یکی گرانبهاترین محصولات گروه‌ بین‌المللی عرشیان شامل ۳۰ درس سرنوشت‌ساز از استاد عرشیانفر در سحرگاه ۳۰ روز از ماه مبارک رمضان

250,700 تومان

(با احتساب مالیات ارزش افزوده)

اشتراک گذاری:

دورهٔ آموزشی «سی‌روز، سی‌عهد»

این محصول یکی از زیباترین و گرانبهاترین محصولات گروه بین‌­المللی عرشیان است که در قالب ۳۰ فایل صوتی توسط استاد سیدمحمد عرشیانفر طراحی و تولید شده است.

اگرچه این محصول حاصل ۳۰ درس از استاد عرشیانفر در سحرگاه ۳۰ روز از ماه مبارک رمضان بوده است، اما آموزه‌های آن مهمترین ویژگی انسان‌­های موفق و ثروتمند را به شما می‌آموزد (نظم، تعهد و عشق) و چنان قدرتمند است که می‌تواند زیربنای زندگی و شخصیت آینده‌تان را تشکیل می‌دهد.

گزیده‌ای از محصول سی روز سی عهد  را بشنوید

در این محصول چه می‌آموزیم؟

چگونه هر دقیقهٔ زندگی‌­مان را مبارک و پر برکت کنیم؟

چگونه هر روز یک عادت خوب را در خودمان ایجاد کنیم؟

چگونه هر روز برای خودمان و اطرافیانمان مفید باشیم؟

چگونه خانه و کسب­ و کارمان را به خانه‌ و کسب و ­کاری پربرکت و پرثروت تبدیل کنیم؟

این محصول چطور به دستم می‌رسد؟

این محصول شامل ۳۰ فایل صوتی است که بصورت اینترنتی از طریق سایت ما (همین سایت) در پروفایل کاربری شما بارگزاری می‌شود.

بعد از «ثبت‌نام» در سایت و تهیه محصول، با «ورود» به پروفایل کاربری خود، به این محصول دسترسی خواهید داشت و می‌توانید آنرا گوش داده یا دانلود و ذخیره نمایید.

نکته: در نظر داشته باشید در صورت پرداخت آنلاین (یعنی پرداخت از داخل سایت)، بلافاصله می‌توانید دوره یا محصول خریداری شده را در پروفایل کاربری خود در سایت مشاهده کنید.

اما در صورت پرداخت کارت به کارت و ارسال فیش واریزی، حداکثر ۷۲ ساعت طول می‌کشد تا پرداختی شما تایید شود و به دوره یا محصول خریداری شده دسترسی پیدا کنید.

بنابراین توصیه ما، پرداخت آنلاین از طریق سایت است.

مرامنامه:

۱- با توجه به اهمیت اصالت فایل‌های دوره، خرید حلال و رعایت حقوق مادی و معنوی صاحب اثر، لطفا به هیچ‌وجه این محصول را از سایت‌ها، کانال‌ها و پیج‌های دیگر تهیه نفرمایید.

۲- این محصول برای یک نفر و صرفا متعلق به کسی است که بهای آنرا «از طریق همین سایت» پرداخت کرده باشد. ارسال همه یا بخشی از آن تحت هر عنوان به هر شخص دیگری، مورد رضایت استاد عرشیانفر و موسسه عرشیان نیست.

۳- لطفا توضیحات درج شده را به دقت مطالعه بفرمایید. قیمت‌ها به تومان می‌باشد و هرگونه درخواست انصراف یا عودت وجه امکان‌پذیر نیست.

از این قسمت با پشتیبانی در ارتباط باشید
از طریق واتساپ ارسال کنید